Här hittar du oss

Adress

Kungsgatan 35
111 56 Stockholm

Följ oss

Vi på Sweden HR Group

Nanette Brink
Founder & CEO

E-post: nanette.brink@swedenhrgroup.se
Tel: +46 73 519 59 01

Emmy Hargne
HR Consultant

E-post: emmy.hargne@swedenhrgroup.se
Tel: +46 73 511 77 44

Sanna Schönwell
HR Consultant

E-post: sanna.schonwell@swedenhrgroup.se
Tel: +46 70 239 01 92

Karolina Lilja
HR Consultant

E-post: karolina.lilja@swedenhrgroup.se
Tel: +46 73 525 81 35

Emelie Engvall
HR Consultant
Social Media Manager

E-post: emelie.engvall@swedenhrgroup.se
Tel: +46 73 545 35 17

Kristina Mörk
HR Consultant

E-post: kristina.mork@swedenhrgroup.se
Tel: +46 70 317 13 12

Emma Wincrantz
Head of Marketing & Communication
HR Consultant

E-post: emma.wincrantz@swedenhrgroup.se
Tel: +46 76 307 16 34

Tove Westrup
Chief Operating Officer
HR Consultant

E-post: tove.westrup@swedenhrgroup.se
Tel: +46 70 797 99 45

Är du i behov av HR-relaterat stöd?

Vi som jobbar på Sweden HR Group har lång erfarenhet av både operativa och strategiska HR-insatser. Lämna gärna dina kontaktuppgifter nedan, så återkommer vi till dig inom 24 timmar.