Kontakta oss

Vi ser fram emot att höra från dig!

Välkommen att kontakta oss via formuläret nedan. För förfrågningar som kräver en mer personlig kontakt – kontakta någon av våra kollegor.

    Vi på Sweden HR group

    Tobias Thalbäck
    Interim CEO

    E-post: tobias.thalback@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 73 341 44 06

    Nanette Brink

    Nanette Brink
    Founder and Chairwoman

    E-post: nanette.brink@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 73 519 59 01

    Erica Wärme
    Head of Marketing

    E-post: erica.warme@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 76 004 14 54

    Karolina-Lilja

    Karolina Lilja
    Senior HR & organizational development consultant. 

    Business Area Manager Outsourcing 

    E-post: karolina.lilja@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 73 525 81 35

    Kristina-Mörk

    Kristina Mörk
    Senior HR & organizational development consultant

    E-post: kristina.mork@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 70 317 13 12

    John Björklöf Werner
    HR consultant 

    E-post: john.b.werner@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 73 526 62 04

    Emma Ekelund
    HR consultant

    E-post: emma.ekelund@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 70 147 96 21

    Sara Schillström
    HR consultant

    E-post: sara.schillstrom@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 73 545 35 17

    Cajsa Lindbom
    HR consultant

    E-post: cajsa.lindbom@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 70 091 64 31

    Filip Sonesson
    HR consultant 

    E-post: filip.sonesson@swedenhrgroup.se
    Tel: +46 70 288 84 29

    Vill du bli en del av Sweden HR group?

    Vi brinner för att placera HR högt upp på den strategiska agendan och är övertygade om att du, liksom oss, ser värdet i att förvandla HR till en strategisk partner som spelar en central roll i organisationers utveckling. Vi ser fram emot att tillsammans med dig ta HR till nya höjder!

    HR-konsult
    Interim HR-konsult

    Här hittar du oss

    Adress

    Sveavägen 74
    113 59 Stockholm

    Följ oss