Här hittar du oss

Adress

Sveavägen 74
113 59 Stockholm

Följ oss

Vi på Sweden HR Group

Nanette Brink

Nanette Brink
Founder, CEO, HR & organisational development consultant

E-post: nanette.brink@swedenhrgroup.se
Tel: +46 73 519 59 01

Sanna-Schonwell

Sanna Schönwell
HR & organisational development consultant

E-post: sanna.schonwell@swedenhrgroup.se
Tel: +46 70 239 01 92

Karolina-Lilja

Karolina Lilja
HR & organisational development consultant

E-post: karolina.lilja@swedenhrgroup.se
Tel: +46 73 525 81 35

Emelie-Engvall

Emelie Engvall
HR consultant

E-post: emelie.engvall@swedenhrgroup.se
Tel: +46 73 545 35 17

Kristina-Mörk

Kristina Mörk
HR & organisational development consultant

E-post: kristina.mork@swedenhrgroup.se
Tel: +46 70 317 13 12

Emma-Wincrantz

Emma Wincrantz
Head of marketing & communications

E-post: emma.wincrantz@swedenhrgroup.se
Tel: +46 76 307 16 34

Tove-Westrup

Tove Westrup
COO, organisational development consultant

E-post: tove.westrup@swedenhrgroup.se
Tel: +46 70 797 99 45

Erica Wärme
Sales and marketing coordinator

E-post: erica.warme@swedenhrgroup.se
Tel: +46 76 004 14 54

Emma Ekelund
HR consultant

E-post: emma.ekelund@swedenhrgroup.se
Tel: +46 70 147 96 21

Lisa Clemensson
HR consultant

E-post: lisa.clemensson@swedenhrgroup.se
Tel: +46 76 695 88 44

Är du i behov av HR-relaterat stöd?

Vi som jobbar på Sweden HR group har lång erfarenhet av både operativa och strategiska HR-insatser. Lämna gärna dina kontaktuppgifter nedan, så återkommer vi till dig inom 24 timmar.